ramazan bayramı 2021 ne zaman

ramazan bayramı 2021 ne zaman

Sivilcelerle sadece jel veya özel sabunlarla değil, aynı zamanda doğal maskelerle de savaşabilirsiniz. Mutfağınızda rahatlıkla bulabileceğiniz ürünlerden yapılan maskeler de kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunlara çalışma izni verilir.http://www.zaman.biz/ramazan-bayrami-2021

Bu ürünler, sizi güzelleştiren, cildinizi temizleyen ve ten renginizi aydınlatan en sıradan şeylerin doğasında bulunan harika niteliklere sahiptir.

Yumurtadan yapılan maske en yaygın olanlardan biridir ve bazı uzmanlara göre cildi tonlamak için iyi bir yöntemdir. Yumurtaların cildinizi sıkılaştırmaya yardımcı olduğunu, size daha sıkı bir yüz verdiğini, daha az kırışık ve sarkmaya daha az eğilimli olduğunu söylüyorlar.

Yumurta maskesi yapmak, hayal bile edemeyeceğiniz oldukça basit ve hızlı bir şeydir. İlk önce, sertleşene kadar bir yumurta akını çırpın. Bundan sonra tüm yüzünüze pürüzsüz hale getirin. Ardından maskeyi çıkarın, ancak 20 dakika sonra.

Maskeyi cilt tipinize göre ayarlayabilirsiniz. Yağlı cildiniz varsa yumurtanın beyazına limon suyu ekleyin (sadece bir damla). Kuru cildiniz varsa yumurta akına biraz bal sürün. Uzmanlar, kabuğun içindeki cildin aslında bir sivilce tedavisi olarak işe yarayabileceğini açıklıyor. Aknenin görünümünü azaltmaya yardımcı olmak için deriyi çatlakların üzerine yerleştirin ve 30 dakika veya bir gece bekletin.

En iyi sonuçlar için haftada bir yüz maskesinin uygulanması tavsiye edilir. Maskeyi çıkarmayı bitirdikten sonra yüzünüzü önce ılık suyla ve ardından soğuk (gözenekleri kapatmak için) durulamayı unutmayın.

Bir cevap yazın